Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/social-autho-bio/social_author_bio.php on line 68
Album dla noworodka- świetny prezent na Chrzest Święty
Home   Niemowlęcy codziennik   Album dla noworodka- świetny prezent na Chrzest Święty

Album dla noworodka- świetny prezent na Chrzest Święty

Rodzice Chrzestni zawsze zastanawiają się co kupić dziecku na Chrzest Święty. Czy wśród medalików, obrazków z dedykacją, srebrnych łyżeczek i grzechotek znajdzie się również miejsce na innowację?

Dobrym i oryginalnym pomysłem na prezent nie tylko na Chrzest, ale także z okazji narodzin dziecka jest album pamiątkowy. Nie jest to zwykły album na zdjęcia. Jego karty to sztywny brystol, a każda z tych kart przełożona jest białym pergaminem zapobiegającym sklejaniu się wklejonych zdjęć i pamiątek.

Taki album to miejsce na wpisy o pierwszym ząbku, o pierwszym wypowiedzianym słowie, pierwszej zjedzonej marchewce. To pamiętnik życia naszego dziecka. Na karty albumu możemy wklejać nie tylko zdjęcia ale również inne pamiątki, takie jak pierwszy bilet do zoo, opakowanie po pierwszych zjedzonych biszkopcikach, pierwsze zerwane i ususzone kwiatki z ogródka.

Album stanowi zapis zdarzeń z pierwszych miesięcy życia dziecka, kiedy czas biegnie nieubłaganie. Karty albumu pozwolą nam zachować wspomnienia, i podzielić się nimi z dzieckiem.

Do albumu możemy dołączyć na przykład parę malutkich skarpetek dla niemowląt lub kapciuszki niemowlęce.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Album dla noworodka- świetny prezent na Chrzest Święty, 10.0 out of 10 based on 1 rating
avatarAutor: Czeresienka (Liczba artykułów: 3 )


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

*