Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/social-autho-bio/social_author_bio.php on line 68
wyprawka niemowlęca
Home   Ciąża   Niezbędne ubranka dla noworodka

Niezbędne ubranka dla noworodka

Przed porodem każda kobieta stoi przed koniecznością zakupu podstawowych ubranek dla swojego dziecka. Niektóre przyszłe Mamy podchodzą niezwykle entuzjastycznie do tego zadania tym samym skracając sobie czas oczekiwania na potomka. Dziewięć miesięcy mija im niespostrzeżenie. Inne natomiast czują się zagubione w gąszczu sklepów dla dzieci, oferty odzieży dziecięcej. Tak naprawdę noworodek prócz miłości potrzebuje niewiele ubrań.

Podstawowa wyprawka dla noworodka nie powinna przepełnić półek szafy dziecka. Noworodek potrzebuje kilka kompletów bielizny na zmianę. Przydadzą się także cieplejsze ubranka oraz artykuły niemowlęce niezbędne podczas kąpieli.

Każda Mama powinna zaopatrzyć się w kilka sztuk bawełnianych body dla noworodka, najlepiej body kopertowych, których zakładanie jest o wiele prostsze niż ubieranie tradycyjnego body. Do kompletu z body przydadzą się także śpioszki lub półśpiochy bawełniane w takiej samej ilości co body.

wyprawka dla noworodka

Na czas kąpieli nasz noworodek będzie wymagał okrycia kąpielowego i czapeczki kąpielowej. Maluch szybko zakryty takim ręcznikiem na pewno nie zmarznie po kąpieli.

Ubranka wierzchnie takie jak kombinezon, sweterki, dresy zależą od pory roku, w jakiej dziecko przyjdzie na świat. Mama dobierze odpowiednie ubranko do panującej na zewnątrz temperatury.

Kompletowanie wyprawki dla noworodka to spore wyzwanie logistyczne i finansowe, ale zakupy ubranek dla maluszka mogą sprawić ogromną przyjemność i zaopatrzyć młodą Mamę w doświadczenie potrzebne podczas zakupu ubranek dla niemowlaka.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Niezbędne ubranka dla noworodka, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
avatarAutor: Czeresienka (Liczba artykułów: 3 )


 

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

*