Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/social-autho-bio/social_author_bio.php on line 68
ubranka niemowlęce- rozmiary
Home   Ubranka dla dzieci – wybierz odpowiedni rozmiar

Ubranka dla dzieci – wybierz odpowiedni rozmiar

Wybranie właściwego rozmiaru ubranek dla dzieci często staje się czynnością niełatwą i powodującą frustrację. Kupione ubranka niemowlęce okazują się albo za małe, albo za duże, albo za ciasne, podczas gdy dobre na długość. Każdy producent odzieży dziecięcej ma swoją własną rozmiarówkę. Gdy rodzic pozna już wymiary ciuszków szytych przez danego producenta będzie mu łatwiej celować w kolejne rozmiary. Często rodzice zadowoleni z jednego producenta ubrań nie tracą czasu na szukanie innych źródeł ubranek i pozostają wierni jednemu dostawcy ubranek aż do końca rozmiarówki dziecięcej.

Gdy ubranko jest nieco za duże na niemowlaka wystarczy podwinąć rękawy czy nogawki spodenek. W przypadku za dużych śpioszków czy półśpiochów pomocne okazuje się przytrzymanie tkaniny ubranka poprzez nałożenie dziecku skarpetek na wierzch.Skarpetki przytrzymają nogawki na miejscu więc zapobiegną opadaniu ubranka.

Gdy ciuszek okazuje się za mały warto skorzystać z możliwości zwrotu lub podarować ubranko w prezencie komuś z młodszym dzieckiem, który na pewno ucieszy się z takiego podarunku.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Ubranka dla dzieci - wybierz odpowiedni rozmiar, 10.0 out of 10 based on 2 ratings