Pieluszka dla niemowlaka
Pielęgnacja Pielęgnacja niemowlęcia

Pieluszki

Pieluszki stanowią integralną część każdej wyprawki dla noworodka. Są równie ważne jak ubranka niemowlęce, czy akcesoria niemowlęce. Przydają się przy noszeniu i odbijaniu maluszka, chętnie kładziemy je na przewijaku, czy na każdej innej powierzchni, na której musimy przewinąć dziecko.

Są także przydatne podczas wizyty u pediatry, podczas której pieluszki flanelowe rozkładamy na wadze czy na kąciku do badania. Nie dziwi także fakt, że potrzebna jest ich spora ilość, szczególnie w przypadku niemowląt ulewających.

Pieluszki tetrowe są miękkie, przyjemne w dotyku. Pieluszki flanelowe są grubsze, sztywniejsze, solidniejsze. Producenci pieluch zrozumieli, że nie muszą być one koniecznie białe i wprowadzili do sprzedaży kolorowe, bajeczne pieluszki we wzorki.

Sklep internetowy SzipSzop.pl proponuje Państwu szeroki wybór pieluch wielorazowych, w tym pieluszek tetrowych i flanelowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu z ubrankami i akcesoriami dla małych dzieci i niemowląt.

Możesz również polubić…