Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/social-autho-bio/social_author_bio.php on line 68
Pieluszki
Home   Pielęgnacja   Pieluszki

Pieluszki

Pieluszki stanowią integralną część każdej wyprawki dla noworodka. Są równie ważne jak ubranka niemowlęce, czy akcesoria niemowlęce. Przydają się przy noszeniu i odbijaniu maluszka, chętnie kładziemy je na przewijaku, czy na każdej innej powierzchni, na której musimy przewinąć dziecko.

Są także przydatne podczas wizyty u pediatry, podczas której pieluszki flanelowe rozkładamy na wadze czy na kąciku do badania. Nie dziwi także fakt, że potrzebna jest ich spora ilość, szczególnie w przypadku niemowląt ulewających.

Pieluszki tetrowe są miękkie, przyjemne w dotyku. Pieluszki flanelowe są grubsze, sztywniejsze, solidniejsze. Producenci pieluch zrozumieli, że nie muszą być one koniecznie białe i wprowadzili do sprzedaży kolorowe, bajeczne pieluszki we wzorki.

Sklep internetowy SzipSzop.pl proponuje Państwu szeroki wybór pieluch wielorazowych, w tym pieluszek tetrowych i flanelowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu z ubrankami i akcesoriami dla małych dzieci i niemowląt.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
Pieluszki, 9.0 out of 10 based on 1 rating
avatarAutor: admin (Liczba artykułów: 5 )


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

*