Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/social-autho-bio/social_author_bio.php on line 68
Letnia frajda dla malucha- basen w ogródku
Home   Dziecięce sprawy   Letnia frajda dla malucha- basen w ogródku

Letnia frajda dla malucha- basen w ogródku

Mały nadmuchiwany basen to niezwykła frajda dla niemowlaka i małego dziecka. Małe baseny nie kosztują dużo, a mogą sprawić najmłodszym tyle radości, szczególnie jeśli jesteśmy posiadaczami ogródka czy tarasu. Przy naszej asyście dziecko spędzi radosne chwile w ruchu i ochłodzi się podczas upałów latem.

Na dzień basenowy wybierzcie bardzo ciepły dzień. Z samego rana nalejcie wody do basenu zapełniając jego połowę. Zostawcie basen na słońcu. Słońce nagrzeje wodę. Odpowiednią temperaturę osiągniecie dolewając gotowaną gorącą wodę przyniesioną z domu. Przed włożeniem dziecka do basenu koniecznie sprawdźcie czy temperatura ma odpowiednią temperaturę- nie parzy, i nie jest za chłodna. Do basenu można wrzucić rozmaite małe zabawki pływające, na przykład kaczuszki czy piłeczki. Maluch będzie próbował je łapać.Pamiętajcie o posmarowaniu skóry dziecka kremem ochronnym z filtrem i założeniu nakrycia głowy. Pilnujcie malucha przez cały czas zabawy w wodzie. Dzieci uwielbiają pluskać rękami, a oblanie wodą Mamy jest największą frajdą.

Wodę z basenu wykorzystaj do podlewania kwiatków w ogrodzie. Nie zostawiaj basenu napełnionego wodą bez nadzoru. Stanowi on zagrożenie dla dziecka i zwierząt przechodzących przez Twoje podwórko, na przykład na kotów, jeży.

Tak niewiele trzeba by sprawić dziecku radość. Nadmuchiwany basen to świetny pomysł na prezent na Dzień Dziecka.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Letnia frajda dla malucha- basen w ogródku, 10.0 out of 10 based on 1 rating
avatarAutor: admin (Liczba artykułów: 5 )


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

*