Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/social-autho-bio/social_author_bio.php on line 68
Hamak w ogrodzie – frajda dla maluchów
Home   Dziecięce sprawy   Hamak w ogrodzie – frajda dla maluchów

Hamak w ogrodzie – frajda dla maluchów

Jeśli posiadacie w ogrodzie jakiekolwiek starsze drzewo to świetnym pomysłem na ożywienie przydomowego placu zabaw jest zawieszenie hamaka, który będzie pełnił funkcję relaksującej huśtawki, usypiającej kołyski, oraz niewątpliwie sposobu na odprężenie. Jeśli myślicie, że będzie korzystał z niego tylko maluch, to się bardzo mylicie. Dorosłym relaks w hamaku także służy. Szybko przekonują się, że przyjemnie jest letnim popołudniem pohuśtać się w hamaku czytając gazetę. Zwykle hamak udźwignie osobę o wadze do 100kg. W sprzedaży dostępne są hamaki, które do powieszenia wymagają dwóch konarów czy gałęzi drzew, ale są także takie, które wystarczy powiesić na jednej solidnej gałęzi. Dokładnie sprawdźcie mocowanie zanim do hamaka wpuścicie dzieci.

Dzieci kochają hamaki tak samo jak huśtawki ogrodowe. Dzieciństwo mija tak szybko, więc warto urozmaicić maluchom czas spędzany w ogródku i zagwarantować przyjemne wspomnienia chwil spędzonych z Mamą na hamaku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Hamak w ogrodzie - frajda dla maluchów, 10.0 out of 10 based on 1 rating
avatarAutor: admin (Liczba artykułów: 5 )


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

*